• slide-06
1 2 3 4

تورهـای خارجی

تور اروپا

فرانسه

فرانسه کشوری است واقع در اروپای غربی و زبان رسمی آن فرانسوی است.
زبان رسمی: فرانسوی
پایتخت: پاریس
بزرگترین شهر: پاریس
منطقه زمانی: ساعت جهانی+1
واحد پول:یورو EUR

پاریس اصولاً دارای آب و هوای معتدل است و به ندرت درجه حرارت آن در تابستان از 25 درجه و در زمستان از یک درجه تجاوز می کند.

دیدنی های پاریس: دروازه پیروزی یا میدان شارل دوگل اتوآل میدانی است در ابتدای خیابان شانزه لیزه و یازده خیابان دیگر که خود بسیار دیدنی است. میدان کنکورد با سرستون مصری و موقعیت ویژه در کنار رودخانه سن قایق سواری بر روی رودخانه سن نیز بخشی از تفریحات پاریس است، چرا که بخش قابل توجهی از مکان های توریستی پاریس در کنار رودخانه سن قرار دارد. موزه لوور، کلیسای نوتردام، اپرای پاریس یا ساختمان شهرداری یا هتل دویل کتابخانه جورج پمپیدو که یکی از آثار معماری مدرن شهر پاریس است و ...

آب و هوای پاریس:
Find more about Weather in Paris, FR
ساعت رسمی:
GMT:
تهران:
پاریس:
اسپانیا

اسپانیا کشوری‌ واقع در شبه‌ جزیره ایبری و زبان رسمی آن اسپانیایی است.
زبان رسمی: اسپانیایی
پایتخت: مادرید
بزرگترین شهر: مادرید، بارسلون
منطقه زمانی: ساعت جهانی+1
واحد پول: یورو EUR

مالاگا واقع در جنوب اسپانیا و مرکز Costa del sol است و یکی از 8 شهر مهم کشور اسپانیا به حساب می آید. این شهر در جوار دریای مدیترانه بوده و از نظر جغرافیایی در موقعیتی قرار گرفته است که به شهر آفتاب معروف بوده و همه ساله پذیرای بسیاری از توریستهای جهان خصوصا افراد سرشناس هالیوود و هنرمندان مشهور دنیا می باشد.

آب و هوای مالاگا: بادهای ساحلی دریای مدیترانه در این منطقه موجب متعادل شدن هوا در فصل تابستان نسبت به هوای داخل شهر شده و کوهستانهای مالاگا نیز اجاره نمی دهند که باد سرد زمستانی به آن منطقه نفوذ کند، معمولا هوا در ماههای جولای و آگوست گرم می شود و در ماههای دسامبر و فوریه سرد می شود که حداقل دما به 13 درجه سانتیگراد می رسد.

خوراکی و نوشیدنی در مالاگا: در هیچ بخشی از مالاگا شما هیچ کمبود ی از لحاظ خوراکی حس نمی کنید، شما در مناطق مختلف آن از رستورانهای محقر و محلی را مشاهده خواهید نمود تا بارهای کاملا لوکس و مجهز، شما می توانید در مالاگا از بارهای ساحلی تا کافه های سنتی و پخت ماهیهای ساردین در جلوی روی خودتان با سیخ کباب های مخصوص خودش که البته بسیار لذیذ هستند.اما جز لاینفک تمام آنها سلامتی و بهداشت غذایی می باشد، در آنجا شما بشقابهای لذیذ انواع ماهیهای تازه بر حسب سلیقه تا منوی غذایی دیگر با قیمت های خیلی عادلانه در اختیار شما می باشد.

مکانهای دیدنی: مالاگا جزو شهرهای ایده آل برای تفریح و گردش است. بسیار زیبا، ساحلی و تاریخی است در این شهر انواع بناهای معماری، تاریخی و هنری زیبا را می توان دید که تعدادی از آنها قرن ها قدمت دارند. سواحل زیبا و آب و هوای مناسب به همراه رستوران ها و کافه های زیبا از دیگر جاذبه های این شهر ساحلی به شمار می روند که سالانه میلیون ها نفر را برای بازدیدبه مالاگا می کشاند. تمدن های مختلفی در این شهر حکومت می کردند از این رو بناهای معماری و تاریخی متنوعی با سبک های مختلف را می توان به طور گسترده در سطح شهر دید. چند ملیتی بودن این شهر در همه جای آن به خوبی دیده می شود. پابلو پیکاسو متولد شهر مالاگاست و خانه ای که در آن زندگی می کرده، اکنون به موزه تبدیل شده است.

آب و هوای مالاگا:
Find more about Weather in Malaga, SP
ساعت رسمی:
GMT:
تهران:
مالاگا:


ایتالیا


اینکشور از شبه‌جزیره ایتالیا و دو جزیره سیسیل و ساردنیا در دریای مدیترانه تشکیل شده است.

زبان رسمی: ایتالیایی
پایتخت: رم
بزرگترین شهر: آتن
منطقه زمانی: ساعت جهانی+1
واحد پول: یورو EUR

بهترین زمان برای بازدید اواخر آوریل تا اواسط ماه ژوئن است.ایتالیا در جنوب اروپا با مختصات جغرافیایی تقریبی ۵۰ ۲۲ شمالی و ۳۰ ۱۲ شرقی قرار دارد.
مساحت کل آن 301230 کیلومتر مربع (تقریبا یک پنجم 
ایران) است که از آن 294020 کیلومتر مربع خشکی و 7210 کیلومتر مربع آب است. ايتاليا هم چنين 7600 کیلومتر ساحل دارد. جزایر ساردنیا و سیسیل در دریای مدیترانه نیز جزو ایتالیا است.
ايتاليا با کشورهای زیر مرز مشترک دارد: اتریش (۴۳۰ کیلومتر)، فرانسه (۴۸۸ کیلومتر)، اسلوونی (۲۳۲ کیلومتر)، سوئیس (۷۴۰ کیلومتر)، واتیکان (واتیکان در داخل شهر رم پایتخت ایتالیا قرار دارد) و سان مارینو (کشور سان مارینو در شمال ایتالیا و در دل ایالت امیلیا رومانیا قرار دارد).
بلندترین نقطه آن کوه مونت بلانك با ارتفاع 4810 متر از سطح دریا و کمترین ارتفاع آن دریای مدیترانه ‌است.
مناطق کوهستانی این کشور مکانی خوب برای مسافرت و استراحت کردن در طبیعت است. اين مناطق هم چنين برای کوه نوردی، 
اسکی و دوچرخه سواری بسیار مناسب است. در زمستان ها اتومبیل شما باید در مناطق کوهستانی و برف گیر به زنجیر چرخ و وسایل ایمنی مجهز باشد.وقتی پا به رم ، پایتخت ایتالیا می گذارید، گویی به یک موزه بزرگ قدم گذاشته اید. رم شهری است دارای آثار دیدنی فراوان که سالانه تعداد زیادی از گردشگران علاقه مند از سراسر دنیا را به خود جذب می کند.

 

آب و هوای رم:
Find more about Weather in Rome, IY
Click for weather forecast

جمهوری چک

جمهوری چک کشوری واقع در اروپای مرکزی و زبان رسمی آن، زبان چک است.
پایتخت: پراگ
بزرگترین شهر: پراگ
منطقه زمانی: ساعت جهانی+1
واحد پول: کرونا چک (CZK)

پراگ: میتوان گفت پراگ تنها شهر اروپایی است که با وجود گذشت قرن‌ها هنوز آثار و بناهای فراوان قرون وسطی در ان به چشم می‌خورد.

نخستین دیدنی شهر در پراگ قلعه پراگ است. این قلعه از بزرگ ترین قلعه های باستانی و قدیمی در جهان است.
در پراگ دومین دیدنی مهم پل چارلز پراگ است. ساعت نجومی که در مرکز شهر پراگ قرار دارد یکی از این دیدنی ها است. پل چارلز نیز یکی از پل های زیبای شهر است که بر روی رودخانه معروف این شهر ساخته شده است. اما پل چارلز پراگ بر روی رودخانه ای ساخته شده است که شهر این رودخانه از پل چارلز کمتر نیست.

با قدم زدن در بخش قدیمی پراگ می توانید چندین قرن به عقب برگردید انگار که ساعت نجومی شما را وارد تونل زمان کرده است.

آب و هوای پراگ:
Find more about Weather in Prague, CZ
ساعت رسمی:
GMT:
تهران:
پراگ:

برگشت