• slide-06
1 2 3 4

تورهـای خارجی                                                 

تور اندونزی

تور بالی

بالی زیباترین و مشهورترین جزیره اندونزی است که از مراکز گردشگری مهم جهان به شمار می‌رود. بالی دارای طبیعت زیبا، پوشش گیاهی متنوع ودنیای منحصر به فرد زیر آب، شالیزارهای پلکانی برنج، رودها و آبشارها است.

تفريحات جزيره بالی شامل:
غواصی: سفر به بالی ، بدون انجام غواصی و بدون دیدن دنیای شگفت انگیز اعماق آبهایش مانند آنست که شما به پاریس سفر نموده ولی برج ایفل را ندیده باشید !آبهای اطراف بالی سراسر مملو از زیبا ترین مناطق مرجانی جهان و یکی از غنی ترین نقاط روی کره خاکی از نظر میزان آبزیان به شمار می رود.

رافتینگ: قایق سواری در تنداب و رودخانه خروشان در میان طبیعتی بکر بدون نیاز به مهارت

بالی مارین اند سافاری پارک: بزرگترین باغ وحش آزاد آسیای جنوب شرقی با مساحتی بیش از ۲۰۰۰ کیلومترمربع اصلی ترین جاذبه این باغ وحش، محوطه باز آن است که می توان حیوانات وحشی را در زیستگاه طبیعی خود دید. بازدید از این محل فقط با خودروهای پارک امکانپذیر است.

پارک فیل ها: این پارک در زمینی به مساحت ۲ هکتار هر ساله گردشگران زیادی را به سمت خود می کشاند و به عنوان بهترین پارک جهانی فیل ها شناخته شده است. سواربر پشت فیل ها هم درخشکی و هم در دریاچه به گردش در مناطق بکر و دست نخورده جنگل می پردازید. این پارک هر روز از ساعت ۸ صبح تا ۶ بعد از ظهر برای عموم باز است .

جزیره نوزا لمبونگان: یکی از مهم ترین جاذبه های بالی سواحل آنست و یکی از بهترین سواحل آن در جزیره نوزا لمبونگان واقع گردیده است.

پارک آبی واتربوم: در این مجموعه بی نظیر که شعبه ای از پارک های زنجیره ای و بین المللی واتربوم است استخرهای بزرگ و کوچک، چندین نوع سرسره آبی، استخر و بازی های مخصوص بچه ها، زمین بازی (پینگ پونگ، فوتبال دستی) و رستوران های مختلف وجود دارد که می شود با آرامش کامل و درکنار تمامی اعضای خانواده از آن ها استفاده کرد. مجموعه واتربوم از ۹ صبح تا ۸ شب باز است. تفریحات این مجموعه آنقدر زیاد، متنوع و هیجان انگیز است که می شود یک روز کامل را در آن گذراند.

بانجی جامپینگ: در جزیره زیبای بالی دو مجموعه بانجی مشغول به ارائه خدمات به علاقه مندان می باشند که هر دو با استانداردهای جهانی و رعایت کلیه موارد ایمنی فعالیت می نمایند. پریدن از ارتفاع 60 متری تجربه ای فراموش نشدنی برای هر آدم ماجراجو می تواند باشد . همچنینی منظره ای که در راه (از بالای سکو تا سطح آب است) می بینید بسیار زیبا و رویایی است و جالب تر اینکه احتمالا تماس کوتاهی هم با آب در انتهای مسیر خواهید داشت تا تجربه برخورد با زمین را هم داشته باشید! در ضمن امکان پرش در شب و زیر نور ماه و همچنین برگزاری یک جشن کوچک با همراهان به افتخار زنده بودنتان وجود دارد. هنگام پرش شما از عملیات شجاعانه ای که انجام داده اید عکس و فیلم تهیه شده و در خاتمه روی یک لوح DVD به شما هدیه می دهند و می توانید یک تی شرت با نشان بانجی جامپ هم دریافت کنید. درضمن مراقبان و استادان پرش (Jumpmaster) نیوزلندی بوده و استاندارد ایمنی تجهیزاتشان هم از همان نیوزلند اخذ شده است. قبل از پرش به شما بیمه نامه آن و بعد از آن هم گواهینامه شجاعت را خواهند داد. همچنین ویدئوی عملیات شما از زمان وزن کشی تا دریافت گواهینامه شجاعت قابل خریداری بوده و تی شرت ، تاپ و کلاه بانجی جامپ با رنگ های انتخابی را نیز می توانید خریداری کنید.

پرچم اندونزی پرچم بالی
زبان رسمی این کشور اندونزیایی است.
پایتخت : جاکارتا
بزرگترین شهرجزیره بالی: دنپازار
منطقه زمانی:  از +7 تا +9
واحد پول: روپیه (IDR)
آب و هوای بالی:
Find more about Weather in Bali, IND
ساعت رسمی:
GMT:
تهران:
بالی: