• slide-06
1 2 3 4

 

تورهـای خارجی

تور مالدیو

مالدیو کشوری است جزیره‌ای در اقیانوس هند واقع در در جنوب غربی هند. مردم بومی مالدیو مسلمان سنی هستند. مجمع الجزایر مالدیو را 1200 جزیره روی اقیانوس هند تشکیل می‌دهند که به شکل یک پرنده در حال پرواز دیده می‌شوند که البته از میان این همه جزیره، تنها 202 جزیره از آنها مسکونی است. برخی از جزایر مالدیو برای گردشگری اختصاص یافته‌اند. در این جزایر هتل‌هایی برای اقامت گردشگران ساخته شده که بیشتر کارمندان آن از مهاجران کشورهای همسایه هستند. گردشگران مستقیما از فرودگاه بین‌المللی ماله به این جزایر می‌آیند. سواحل زیبای مرجانی با آب زلال و درختان سرسبز، از مالدیو بهشتی ساخته که سفر به آن، آرزوی هر توریستی ا‌ست.
تور مالدیو یکی از بهترین گزینه ها برای سفر ماه عسل می باشد.
 

هر هتل برروی جزیره ای قرار گرفته که به نوبه خود یک شهر کوچک محسوب میگردد و تمام امکانات رفاهی در آن یافت میگردد. شما می توانید از کلک سواری، موزیک زنده و غذاهای بین المللی و محلی و... لذت ببرید.

مرداب های صاف و زلال و کم عمق فیروزه ای، سواحل زیبا با شنهای سفید و درختان نارگیل و ماهیهای رنگارنگ، سفر با قایقهای تفریحی و هواپیماهای دریایی، ورزشهای آبی و ... محیط مناسبی را برای  تجربه یک مکان رویایی و  استراحت و آرامش اعصاب و روان فراهم می آورد.

هشتاد و هشت جزیره این کشور به اقامت گردشگران اختصاص یافته و بین جزایر را معمولا" با قایق های پرسرعت می پیمایند که خود نیز یکی از جاذبه های مالدیو می باشد. در این مسیر می توانید شنای ماهی های پرنده و دلفین ها را از نزدیک ببینید. مسافت های طولانی تر را می توان با هواپیماهای دریایی طی کرد و از مناظر شگفت انگیز و حیرت آور اقیانوس هند لذت برد.


علاوه بر آن، به خاطر سهولت سفر و عدم نیاز به ویزا برای اتباع ایرانی، تور مالدیو در میان مسافران ایرانی هم طرفداران زیادی دارد. دمای هوا تقریباً در تمام طول سال برای غواصی مناسب است.

آب و هوای مالدیو گرمسیری است و در طول سال، یا گرم و خشک است، یا گرم و مرطوب. فصل خشک از دسامبر (آذر) تا مارس (فروردین) است که بهترین زمان جهت برگزاری تور مالدیو می باشد.  بین ماه‌های آوریل (اردیبهشت) تا اکتبر (مهر)، باران‌های موسمی می‌بارد و بادهای شدید می‌وزد. آوریل به خاطر هوای صاف‌اش معروف است و دمایی حدود ٣٠ درجه‌ی سانتی‌گراد دارد.

بهترین وقت رفتن به مالدیو: بهترین وقت رفتن به مالدیو و استفاده از آفتابش، فصل زمستان است.

زبان رسمی این کشور دیوهی نام دارد که زبانی هندواروپایی است
پایتخت: ماله
بزرگترین شهر: ماله
منطقه زمانی: ساعت جهانی + 5
واحد پول: روفیا مالدیو (MRF)
آب و هوای مالدیو (ماله):
Find more about Weather in Male, MV
ساعت رسمی:
GMT:
تهران:
ماله: