• slide-06
1 2 3 4

تورهای خارجی

تور تایلند
زبان رسمی کشور تایلندی است.
پایتخت: بانکوک بزرگترین شهر: بانکوک
منطقه زمانی: ساعت جهانی + 7
واحد پول: بات (THB) 

تور بانکوک

بانکوک پایتخت کشور تایلند و پرجمعیت ترین شهر آن کشور است. سابقه تأسیس این شهر به قرن 15 میلادی برمی گردد. از اواخر قرن 20 میلادی، بانکوک به عنوان یک مرکز عمده تجارت و کسب و کار به شمار می رود. این شهر به دلیل زندگی پرجنب و جوش و جاذبه های فرهنگی، یکی از مقاصد مهم گردشگران سراسر دنیا است و بنابر برخی آمارها، سومین مقصد پرطرفدار گردشگری در جهان، پس از لندن و پاریس اعلام شده است.

آب و هوای بانکوک در طول سال نسبتاً گرم است و در فاصله تقریبی اردیبهشت تا مهر ماه تحت تأثیر مونسون جنوب آسیا بارندگی در آن زیاد است.

آب و هوای بانکوک:
Find more about Weather in Bangkok, TH
ساعت رسمی:
GMT:
تهران:
بانکوک:

تور پاتایا

پاتایا یکی از شهرهای ساحلی کشور تایلند است که در ساحل شرقی خلیج تایلند واقع شده است. پاتایا در 165 کیلومتری جنوب شرقی بانکوک قرار دارد و با اتوبوس در حدود 2 ساعت و نیم طول می کشد.

مکانهای دیدنی:
پارک سنگ های چند میلیون ساله و مزرعه کروکودیل ها

مینی سیام: نزدیک مرکز پاتایا قرار دارد و در آن ماکت های کوچکی از آثار تاریخی مشهور جهان و تایلند قرار دارد.

جزیره مرجانی در 7 کیلومتری جنوب غربی پاتایا قرار دارد و مسیر آن از پاتایا با قایق موتوری 15 دقیقه و با لنج 45 دقیقه طول می کشد. این جزیره یکی از زیباترین جزایر مرجانی با داشتن سواحل شنی سفید، آب تمیز و مرجان های فراوان است که گردشگران می توانند سوار بر قایق کف شیشه ای مرجان های زیبای آن را مشاهده نمایند.

باغ استوایی نانگ نوچ باغ وحش ببرها دنیای زیر آب: بزرگترین و مدرن ترین آکواریم آسیا می باشد که در جنوب پاتایا قرار دارد. این آکواریم که به شکل تونل استوانه ای شیشه ای است 100 متر طول دارد و بیش از 4000 موجود آبزی در 200 گونه متفاوت را در خود جای داده است.

آب و هوای پاتایا:
Find more about Weather in Pattaya, TH
ساعت رسمی:
GMT:
تهران:
پاتایا:تور پوکت

پوکت با نام مروارید دریای آندامان نیز شناخته می شود و به سبب سواحل زیبای خود و غواصی در آب های شفاف آن شهرت دارد. قایق سواری در تنداب (رافتینگ) و فیل سواری از تفریحات جزیره است.
آب و هوای پوکت:
Find more about Weather in Phuket, TH
ساعت رسمی:
GMT:
تهران:
پوکت:

تور ساموئی

این جزیره یکی از بی نظیرترین نقاط تایلند و ناحیه ای بکر و گرمسیری با سواحل شنی سفید و آب های درخشان خلیج تایلند است. سامویی، جدیدترین جزیره ای است که مقصد گردشگران تایلند شده و علاوه بر آن در جهان نیز به عنوان استراحتگاهی آرام و زیبا شناخته شده است. سامویی بعد از پوکت و جزیره چنگ سومین جزیره بزرگ تایلند با مساحت ۲۲۸ کیلومتر مربع است و حدود ۵۰ هزار نفر جمعیت دارد. این جزیره در سال های اخیر با صنعت گردشگری بسیار رونق گرفته و وجود فرودگاهی بین المللی، دسترسی به آن را میسر ساخته است. سامویی در ۶۸۵ کیلومتری بانکوک و در سواحل شرقی تایلند قرار دارد و مدت پرواز از بانکوک به مقصد سامویی ۷۰ دقیقه است.نام کامل این جزیره کو سامویی است که کو در زبان تایلندی به معنای جزیره است و نام ساموی نیز از واژه ای چینی به معنای بهشت امن گرفته شده است. یکی از زیباترین نقاط تایلند است و در سواحل شرقی این کشور در خلیج تایلند قرار دارد. بیشتر این جزیره را جنگل فرا گرفته و از شرق به غرب آن رشته کوهی کشیده شده است.سامویی از جزایر بزرگ تایلند است. و این جزیره از لحاظ طبیعی جذابیت های زیادی دارد؛ مثل سواحل ماسه ای سفید، صخره های مرجانی و درختان نارگیل. اولین ساکنان سامویی، ماهیگیرانی اهل شبه جزیره مالای و نیز جنوب چین بودند و پانزده قرن پیش به این جزیره آمدند. تا اواسط قرن بیستم میلادی توجه چندانی به سامویی نمی شد و حتی رفت و آمد به آن بسیار سخت بود. در دهه های اخیر اما تحولات زیادی در آن صورت گرفته و صنعت گردشگری به شدت به سامویی توجه نشان داده است. نخستین بار در سال ۱۹۷۱ میلادی بود که گردشگران وارد سامویی شدند و از آن پس این جزیره مورد توجه و اقبال روز افزون گردشگران از سراسر دنیا قرار گرفته است.


جزایر دیدنی اطراف ساموئی:

جزیره ساموئی در Amphoe (منطقه) از استان سورات تانی ، به 7 بخش تقسیم می شود. جزیره کاملی است که دارای یک شهرداری می باشد که جزیره ساموئی ، مجمع الجزایر Ang Thong و همچنین برخی از جزایر کوچک در نزدیکی ساموئی را هم به خوبی پوشش می دهد. این 7 بخش عبارتند از :
Ang Thong
Lipa Noi
Taling Ngam
Na Mueang
Maret
Bo Phut
Mae Nam


 
آب و هوای ساموئی:
Find more about Weather in Samui, TH
ساعت رسمی:
GMT:
تهران:
ساموئی:

برگشت


کلیه حقوق محفوظ و متعلق به دفتر خدمات مسافرتی و جهانگردی پرگار می باشد.